Apie mus
15317
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15317,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
 

Apie mus

q

Ką mes gaminame?

„GintRasos Baldai“ jau daugiau nei 20 metų už prieinamą kainą gamina įvairius, pagal individualų užsakymą suprojektuotus, korpusinius baldus Jūsų namams.

Galime pasiūlyti platų plokščių, stalviršių, stumdomų durų sistemų ir kitų, korpusiniams baldams reikalingų medžiagų asortimentą. Baldus mes suprojektuojame, pagaminame, atvežame ir sumontuojame jums patogiu laiku, tad Jums nereiks niekuo rūpintis, o tik džiaugtis atsinaujinusias namais.

Susisiekus su mumis, suteiksime Jums nemokamą projektuotojo konsultaciją, kurios metu sukursime Jūsų norimo baldo projektą, padėsime išsirinkti tinkamiausias medžiagas ir pateiksime preliminarią baldų kainą. Visiems mūsų pagamintiems baldams suteikiame garantiją.

Esame įsikūrę Mažeikiuose, tačiau baldus gaminame ir montuojame visoje Lietuvoje. Esant poreikiui, užsakymus priimame ir iš užsienio.